STUDENT ACHIEVEMENTS
2015-2016
Shatin & Sai Kung Area Inter-School Competitions Overall Championship ( All Sport )
WRIGHT Felicity Jade 7W Third
YAU Sin Ying 8C Third
MAN Wai Yuk 8B Third
FONG Holly Hui Yee 8P Third
WONG Ching Fung 12B Third
YAU Ka Yan, Sally 11C Third
REN Zhaomiao 10C Third
CHU Pui Ching 11B Third
CHU Cheuk Ki 10P Third
CHI Wing Sum 10B Third
HO Tsz Yau 8W Third
HO Wing Yiu 9B Third
YEE Ching Nam 8C Third
NG Yin Ting 9W Third
NG Hoi Ling 11P Third
NG Cheuk Ying 11P Third
LUI Wing Lam 7W Third
SHUM Rui Ting Natalie 8W Third
LI Sum Yuet 7W Third
LEE Wing Yung 10M Third
LEE Ka Wing 9P Third
LEE Sin Tung 7M Third
LEE Wing Yan 9C Third
LI Wing Yau 7P Third
LI Tan xin 8W Third
SHUM Sze Wing 8M Third
SIN Tsz Kei 7P Third
CHOW Hang Hei Tiffany 9P Third
CHAU Ka Yi 7B Third
CHAU Ka Ching 11M Third
Chow Hui Ching 7B Third
CHIU Suet Yi 9B Third
LAM Tsz Yan 10P Third
LAM Ying Yin 8M Third
LAM Wing Kiu 11C Third
WU Man Yiu 8M Third
TSUI Ching Yeung 9W Third
Tsui Ho Ling Renit 8B Third
YIN Zi 9W Third
KANG Sze Wan 11C Third
AU Zhi Yu 7B Third
AU Tsui Shan 10P Third
CHEUNG Sum Yin 8B Third
CHEUNG Chi Ching 10B Third
CHEUNG Chin Yau 10P Third
CHEUNG Wing Yin 10M Third
CHO Kam Ying 7C Third
LEUNG Ching Nam Jaime 11B Third
LEUNG Yoki Hei Yau 8M Third
LEUNG Yau Yu Ayoka 7W Third
LEUNG Hoi Ching 8P Third
LEUNG Cho Hei 10P Third
MOK Hoi Man 10B Third
MOK Wing Sze 8M Third
HUI On Kiu 11M Third
HUI Sin Wun 8B Third
CHAN Tsz Tsai 8B Third
CHAN Hanna 7P Third
TAN Sum Yi 7M Third
CHAN Yin Hei 12B Third
CHAN Yin Hang 11C Third
CHAN Tsz Ting 7W Third
CHEN Chih Ching 10P Third
CHEN Szu Chi 9P Third
Chan Sze Cheuk 9M Third
CHAN Ka Man 11P Third
CHAN Fai Suen Quin 10C Third
CHAN Po Lan Johanna 8W Third
CHAN Lok U Eunis 8M Third
LUK Sin Yee 12B Third
MAK Ching Lam 11M Third
LO Wing Yan 10M Third
PANG Lok Man 8B Third
TSANG Cheryl 9B Third
FUNG Pui Shan 9M Third
WONG Kei Wun 7M Third
WONG Yan Ting 11P Third
Wong Wai In 12C Third
WONG Wing Yan 12M Third
WONG Hei Tung  9M Third
YEUNG Sing Lok 9P Third
YONG Chi Suen Ramsy 9B Third
YEUNG Hiu Ying 12C Third
IP Hong Ni 8P Third
  Ip Yi Tip   9B Third
LIU Hong Ching Megan 8B Third
HUNG Cheuk Yiu Tania 9M Third
HUNG Man Yiu Tania 9W Third
LAU Tsz Kee 7B Third
LAU Keely Wai Kiu 10B Third
LAU Hin Laam 12C Third
FAN Chai Yin 11B Third
CHOI Suet Yi 10C Third
TSOI Tin Yeung 7B Third
CHIANG Suet Ting 9W Third
TANG Tsz Ting Claudia 7C Third
TANG Yan Yin 9B Third
ZHENG WU Adriana Suwhua 10C Third
CHENG Wing Sum 8P Third
LAI On U 9M Third
LAI Man Yee Minnie 12C Third
SIU Yiu  10P Third
SIU Po Ching 7C Third
LAI Yan Kei 11B Third
CHIN Sze Wan 11P Third
FOK Wing Yan 10P Third
TSE Wan Ching 11B Third
TSE Wan Ying 11B Third
CHUNG Wing Ting 12C Third
HAN Pui Yiu 9M Third
NIP Maggie 8P Third
NGAI Ka Yee 9B Third
LAW Cheuk Ka 10M Third
Lo Cheuk Ying 8B Third
LAW Yan Tung 7B Third
LAW Hoi Tung 9B Third
TAM Hoi Ching 8W Third
KWAN Yu Ching 7W Third
KWAN Hei Wai Hilary 11B Third
YIM Hei Tung 9B Third
SO Hok Yin 8M Third